Soft reset

Dnesek probihal podle planu, valeni, udrzba, uklid, do te doby, nez prisli chlapi z vedle stojicich obytnaku. Rec menila tema kazdou chvili. Az nam doporucili cestu do narodniho parku Durmitor. Byli tam, doporucili nam nejen cestu, ale i kemp. Poskytli nam i vlastni mapy. Nutno dodat, ze jsme svorne vypili skoro litr Luza (mistni palenka), kterou nam donesli na kost. V tomto pocasi je odparivost vysoka 😉
Takze, menime smer a nejedeme po pobrezi, ale pro zmenu do hor 😉
Dekujeme za prizen a vsem za komentare, priblizuje nas to domu a hlavne nas to bavi.
Bormen: Special thanks to Bonaqua – Zoliku, nedari se mi odeslat mail 🙁
Jdeme radeji neco pojist, chuze je velmi podobna jak na palube Lefky, naslapujem jak do schodu 🙂 Cufty, pecivko, salatek, Niksicko a je zase dobre.

5 komentářů

 1. Iv on 31 července, 2010

  Ahojky, sice se neznáme(tedy Vy mě ne, já Vás a Váš blog trochu z vyprávění), ale nedá mi to a musím přidat pár větiček k vaší dobrodružné cestě. Je to úžasné počteníčko a hezká představa, jakoby člověk Vaši cestu prožíval s Vámi. Těším se na další řádky a především na fotečky, které Vaši cestu a zážitky ještě více přiblíží. Přeju hodně štěstí na další cestě, spoustu krásných zážitků a žádné karamboly….. Iv

 2. Lenka on 31 července, 2010

  …tak jsem si něco málo zhlídla o národním parku Durmitor, krása nádhera… doporučují restauraci Katun na břehu Černého jezera… vynikající pikantní sedlácká polévka „seljačka čorba“ a nebo dělají na místním ohništi ryby či telecí maso a k tomu salát… kruci, až Vám závidím… tak spoustu zážitků a pěkně nám to nafoťte … :o))))

 3. Aneris on 31 července, 2010

  Lenko, sakryš, já jsem ještě neobědvala 😉 Tak snad nám to pánové aspoň vyfotí 😀

 4. Lenka on 1 srpna, 2010

  …. Aneris: v to pevně doufám, že bude spoustu pěknejch fotografií… jestlivá jim k problémům s bramborama nezačne blbnout i foťák :o))) ale z posledních dovolených na bavoráčkách, nám nafotili krásné fotky, a taky video, tak už se těším na letošní ročník… :o)))

 5. franta on 1 srpna, 2010

  Hoši zdar, zdravm. Jsem rád, že se daří a vše prožíváte v pohodě a relativně bez problémů. Nevím jak plánujete návrat, ale v Řecku už několik dnů stávkují řidiči náklaďáků a dochází benzin, a čerstvé jídlo v obchodech. Nikam nespěchejte a pokud to ještě jde, tak si to pěkně užijte. A HLAVNĚ FOŤTE A TOČTE.
  Čau a držím palce

Přidej komentář