Lukášovo zhodnocení

Za sebe můžu říct, že se mě výlet líbil a náramně jsem si to užil, myslím si, že kdo si Alpy neprojede tak nemůže pochopit o čem to je a co je na fotkách.
Pokud se někdo chystá na trip, tak doporučuji cestu jak jsme to udělali my, 1 den to zatáhnout až do Itálie a pak si tam projíždět ty passa, ne jak to dělají někteří, že jezdí po vedlejších silnicích a než dojedou do italských Alp, tak mají za sebou už 2 dny po silnicích v Rakousku a pak teprve jezdí tam, sice Rakousko je proslulé krásnými silnicemi, ale zase ten pocit ze zdolávání nejvyšších kopců v Itálii je prostě nepopsatelný.

Jinak co dodat k našemu samotnému tripu. Naštěstí vyšlo počasí, což je nejdůležitější, tak jsme si mohli užít pohledy na vrcholky a pohoří, užít si jízdu na suché pěkné vozovce a přespávat v kempech. Co se týče kempů, tak mohu doporučit, jsou čisté, pěkné a vybavené vším co je potřeba. Silnice jsou pěkné, řidiči aut jsou k motorářům ohleduplní, ale i tak člověk musí být opatrný občas se stane, že se ze zatáčky vyřítí nějaký divočák na motorce, který jede skoro v protisměru, nebo dávat pozor ve vracečkách, kde je možnost potkání zájezdního autobusu, který to jinak než protisměrem nevytočí. Co se týče místní komunity, tak jsou vstřícní a naštěstí se na zastávkách ?nekrade? když člověk zapomene něco ležet na motorce, nebo dokonce nechá klíče v zapalování a v klidu si jde nakupovat?
Co říci na závěr…

VŠEM DOPORUČUJI NAVŠTÍVIT ZDEJŠÍ KONČINY A UŽÍT SI CO MY…

Přidej komentář